دسترسی سریع :

نخستین دوره رقابت چالش آتش نشانان کشور FCC

۲۰ خرداد ۱۴۰۱

روز شمار
این رویداد برگزار شده است.
تاریخ های مهم
ثبت نام در رقابت ها
ورود به سیستم
پوستر رقابت ها FCC
دکتر سید حسن میرفانی - شهردار نیشابور

💠پیام شهردار نیشابور به نخستین دوره رقابت چالش آتش نشانان کشور (FCC)

" باسمه تعالی "

در آستانه ولادت با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت ، حضرت امام رضا (ع) ، بسیار خرسندیم که شاهد نخستین  دوره رقابت چالش آتش نشانان کشور (FCC) ، انتخابی مسابقات جهانی در شهر نیشابور پایگاه علم ، هنر، ادب و تمدن ایران زمین باشیم .

نیشابور شهر ادب، قلمدانهاي مرصع و شهري است كه حديث مشهور سلسله الذهب در آن رخ نمود و اين شهر داراي مردماني فرهنگ دوست و اهل علم و هنر  است كه با قدمت چند هزار ساله مکتوب و تاريخی سرشار از افتخارات که به تعبیر یونسکو  به پایدارترین شهر ایرانی ، مشهور مي باشد به طوری که در حال حاضر دو روز از تقويم ملي كشور مان به نام بزرگان اين شهر "روز ملي خيام" و "روز ملي عطار" نامگذاري شده است.

بدین سبب مفتخریم که میزبان آتش نشانان گرانقدر سراسر کشور هستیم ، همان فرشتگان  نجاتی که آتش عشق خدمت به خلق در تک تک یاخته های وجودشان زبانه می کشد تا آتش سوزان و سوزنده حوادث را در زندگی همنوعان خویش خاضعانه خاموش کنند.

ضمن آرزوی موفقیت برای یکایک شما بزرگواران ،  امیدواریم شاهد رقابت همه عزیزان در فضای مهر ، محبت و همدلی باشیم و این رقابتها موجب توان افزایی و ایجاد روحیه وفاق و همدلی بیشتر شما خوبان باشد.

 شهردار نیشابور

دکتر سیدحسن میرفانی

 

لوگوی رویداد

LOGO

محورهای اصلی رقابت ها