دسترسی سریع :

چهارمین همایش ملی آینده پژوهی در حمل و نقل (ترافیک، انسان،آینده)

۲۳ آذر ۱۴۰۰

روز شمار
این رویداد برگزار شده است.
تاریخ های مهم
ثبت نام در کنفرانس
ورود به سیستم
پوستر کنفرانس
ثبت نام

با سلام و احترام و همچنین آرزوی سلامتی برای شما پژوهشگر گرامی

* شورای سیاستگزاری چهارمین همایش ملی آینده پژوهی در حمل ونقل (ترافیک، انسان، آینده) بدین وسیله ضمن تشکر از کلیه پژوهشگران ارجمند، دانشجویان گرامی و اساتید محترم شرکت کننده در کنفرانس به اطلاع شما عزیزان می­رساند با توجه به تداوم همه گیری بیماری کرونا و لزوم رعایت دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا و رعایت حال شما عزیزان، کنفرانس به صورت کاملاً مجازی  در آذرماه سال جاری برگزار خواهد شد.

*همچنین کارگاه ها و سخنرانی های علمی مطابق برنامه ریزی صورت پذیرفته برقرار خواهد شد.

* شرکت در کلیه کارگاه­ها برای تمامی افراد کاملا رایگان بوده و نیازی به ثبت نام نمی ­باشد. لینک مجازی شرکت در کارگاه­ها متعاقبا اعلام خواهد شد. مطابق با هماهنگی های صورت گرفته گواهی شرکت در کارگاه­ ها برای آن دسته از عزیزانی که ابتدا در سامانه همایش های شهرداری نیشابور و در این همایش ثبت نام نموده اند و در کارگاه شرکت نمایند؛ ارائه خواهد شد.

* متذکر میگردد صرفا جهت دریافت گواهی های شرکت در کارگاه ها بایستی کلیه شرکت کنندگان در سایت کنفرانس ثبت نام نموده و پس از مشخص شدن نحوه دریافت گواهی ها( فایل مجازی و یا گواهی فیزیکی) نسبت به اعلام آدرس پستی، پرداخت هزینه های احتمالی  اعم از چاپ و ارسال پستی گواهی ها اقدام لازم صورت پذیرد. (مجددا یادآوری می گردد جهت شرکت در کارگاه ها نیاز به ثبت نام در کنفرانس نمی باشد).

* نحوه شرکت و کم و کیف چگونگی شرکت در کارگاه ها طی اطلاعیه های آتی اعلام میگردد.

 

متاسفانه مهلت ثبت نام به پایان رسیده است.
لینک نمایش آنلاین همایش در Instagram

جهت مشاهده نمایش در شبکه اجتماعی Instagram بارکد QR را اسکن کنید

محورهای اصلی کنفرانس
  • حمل و نقل، گردشگری، محیط زیست و انسان محوری